RATUJMY PSZCZOŁY – EKOLOGIA W SZTUCE

28 listopada 2017 roku w siedzibie Nadleśnictwa Dynów byliśmy świadkami bardzo przyjemnej uroczystości - laureaci oraz wyróżnieni w konkursie plastycznym „Konkurs jak plaster miodu” wzięli udział w spotkaniu podsumowującym. Konkurs został zorganizowany przez Nadleśnictwo Dynów oraz Związek Pszczelarzy Ziemi Przemyskiej, a jego ideą było jak najszersze zapoznanie młodych osób z problematyką życia pszczół, ich ekologią i zagrożeniami, jakie niesie ze sobą chemizacja środowiska.

Naszą szkołę reprezentowało wielu uczniów, ale szczególne gratulacje składamy następującym młodym artystom:

kategoria: przedszkola:

- Amelia Łach, III miejsce

- Adrian Gładysz, wyróżnienie

kategoria: klasy I-III

- Hubert Sochacki, II miejsce

- Mateusz Kij, III miejsce

kategoria:  klasy IV- VII

- Nikola Sawczak, I miejsce.

Nagrodzeni otrzymali piękne dyplomy oraz nagrody. Doceniono również zaangażowanie pozostałych uczniów, gdyż  biorący udział w konkursie otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz upominki w postaci kolorowanek, długopisów i książek. Całe spotkanie wzbudziło wśród uczestników i organizatorów mnóstwo pozytywnych emocji.

Jeszcze razgratulujemy.

Agnieszka Sawczak